حرکت عجیب مهاجم آرسنال در دقایق پایانی بازی با برایتون

حرکت پیر امریک اوبامیانگ؛ مهاجم تیم آرسنال که در دقایق پایانی بازی این تیم مقابل برایتون زمین را ترک کرد تا به تشناب برود، هواداران آرسنال را شوکه کرده و خبرساز شد.

در جریان دیدار آرسنال – برایتون که روز پنج‌شنبه (۵ دسامبر) در لیگ برتر بریتانیا برگزار شد و با پیروزی ۲-۱ برایتون به پایان رسید، در دقایق پایانی بازی، حرکت پیر امریک اوبامیانگ؛ ستاره خط حمله این تیم، هواداران آرسنال را که در ورزشگاه امریتس حاضر بودند شوکه کرد.

اوبامیانگ در این دقایق از بازی تصمیم گرفت زمین را ترک کرده و به تشناب برود.

آرسنال که در این لحظه با نتیجه ۲-۱ از حریف خود عقب بود، به شدت به یک گل نیاز داشت تا در اندک دقایق باقی‌مانده بتواند دست‌کم یک نتیجه تساوی به‌دست بیاورد و حتی اندکی هم شده از زیر فشارهای سنگین خارج شود؛ اما اوبامیانگ، یکی از ستاره‌های اصلی خط حمله این تیم زمین را ترک کرد و به مدت چند دقیقه در میدان حضور نداشت و در دقیقه ۸۹ به بازی برگشت که باعث تعجب ناظرین شد.

وقتی از فردی لیونگ‌برگ؛ مربی موقت آرسنال در مورد این رفتار اوبامیانگ سؤال شد او گفت که اوبامیانگ آنقدر به تشناب‌رفتن احتیاج داشته که نمی‌توانسته به بازی ادامه دهد.

لیونگ‌برگ افزود: «واقعیت این است که من اصلا متوجه نشدم که او زمین را ترک کرده. فقط وقتی دوباره برمی‌گشت او را دیدم و متوجه شدم که چند دقیقه در زمین حضور نداشته‌است.»

لیونگ‌برگ در ادامه صحبت‌هایش گفت:« وقتی مجبورید این کار را بکنید، چاره دیگری نیست.»

لیونگ‌برگ جانشین اونای امری؛ سرمربی سابق این تیم شده که اخیرا به دلیل کسب نتایج ضعیف و دور از انتظار از آرسنال اخراج شد.

مطالب مرتبط