بازیکنان دورتموند، بخشی از حقوق خود تا پایان سال را بخشیدند

باشگاه بوروسیا دورتموند اعلام کرد که بازیکنان این تیم با بخشیدن بخشی از حقوق خود تا پایان سال موافقت کردند.این در حالی است که شیوع ویروس کرونا در اروپا باعث شد تا باشگاه‌های فوتبال هم به خاطر تعطیلی مسابقات در آستانه ورشکستگی قرار گیرند. باشگاه‌ها برای فرار از بحران مالی تصمیم به کم کردن حقوق بازیکنان گرفتند که البته این با موافقت خود بازیکنان همراه شد.

باوجود آنکه بوندسلیگا از سرگرفته شد اما به خاطر نبود هواداران همچنان بخشی از بحران مالی باقی مانده است. در این راستا باشگاه دورتموند اعلام کرد که بازیکنان با بخشیدن بخشی از حقوق خود تا پایان سال موافقت کرده‌اند.

هانس یواخیم واتسکه مدیر اجرایی دورتموند در گفت و گو با رسانه های آلمانی چنین چیزی را تایید کرد و به این ترتیب دورتموند نخستین باشگاه در بوندسلیگا است که چنین شرایطی را تجربه می‌کند.

طبق اعلام رسانه‌های آلمانی، بازیکنان دورتموند با کسر ۲۰ درصد از حقوق خود تا پایان فصل موافقت کرده‌اند و این باعث می شود تا از بحران مالی باشگاه کاسته شود.

دورتموند بعد از سرگیری بوندسلیگا نتوانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد و با قرار گرفتن در رده دوم جدول رده بندی به کار خود پایان داد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *