فهرست بلند مصدومان رئال؛ زیدان: کاری نمی‌توان کرد

زین الدین زیدان؛ مربی رئال مادرید ضمن ستایش از عملکرد بازیکنانش برابر وایادولید گفت که در مورد کریم بنزما و دیگر مصدومانش ریسک نخواهد کرد.به گزارش ورزش سه، رئال مادرید با تک گل کاسیمیرو توانست بر وایادولید پیروز شود و به سه امتیاز حیاتی دست یابد. تیم تحت هدایت زین‌الدین زیدان شب گذشته غایبان زیادی داشت ولی برای پیروزی بر میزبانش، به مشکل خاصی برخورد نکرد. رئال تیمی منسجم و مطمئن نشان داد و حالا چشم به بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برابر آتالانتا خواهد داشت.

زیدان در نشست خبری پس از بازی گفت:« غایبان زیادی داشتیم ولی امشب تیم خیلی خوب کار کرد. این یک پیروزی مهم بود؛ به خصوص که دروازه مان هم بسته ماند. ما به چهارمین برد متوالی خودمان دست پیدا کردیم و باید این روند را ادامه دهیم.»

زیدان با توجه به مصدومیت کریم بنزما گفت: «فردا وضعیت کریم مشخص خواهد شد. او یک MRI دیگر دارد و سپس داکتران در مورد مصدومیتش نظر دقیق‌تری خواهند داد. در مورد کریم ریسک نخواهم کرد و اگر مشکل داشته باشد، در فهرست بازی با آتالانتا قرار نخواهد گرفت.»

او در زمینه شرایط تیم گفت: «همه چیز خوب است و به تداوم در کسب نتایج خوب هم رسیده‌ایم. همه تیم باهم دفاع می‌کند و باهم در حمله ظاهر می‌شوند. وقتی توپ در اختیار ماست، به خوبی حمله‌ور می‌شویم و کارهای مهمی انجام می‌دهیم. حالا باید کمی استراحت کرد و سپس به بازی چهارشنبه فکر خواهیم کرد. هدف این است که به بهترین شکل مهیا شویم.»

زیدان افزود:« همه می دانیم کاسیمیرو چطور بازیکنی است. ضربات سر خوبی دارد و شم گلزنی‌اش با وجود اینکه یک هافبک دفاعی محسوب می‌شود، بالاست. برای کاسیمیرو و کل تیم خوشحالم.»

او با توجه به تعدد مصدومیت‌ها در رئال گفت:« قبلا در این مورد حرف زده‌ام. کلی مصدوم داریم و شرایط ناراحت‌کننده است ولی نمی توان کاری انجام داد. این وضعیتی است که داریم و بله؛ تعداد مصدومان‌مان بیش از اندازه است. امیدوارم یک تعدادی بتوانند به زودی ریکاوری کنند ولی نمی‌دانم در چند روز آینده چنین خواهد شد یا خیر. خوشبختانه دیگر بازیکنان به خوبی جای خالی غایبان را پر کرده‌اند. شرایط دشوار است با این حال چاره‌ای نیست و باید ادامه داد. تلاش و تعهد تیم ستودنی است.»

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *