کاسانو: قرار داد یوونتوس با رونالدو اشتباه بود

کریستیانو رونالدو از زمانی که در سال ۲۰۱۸ از رئال‌مادرید به یوونتوس پیوست، نتوانسته این تیم را به قهرمانی در چمپیونزلیگ برساند. آنتونیو کاسانو؛ بازیکن سابق تیم ملی ایتالیا، معتقد است که امضای قرارداد بیانکونری با رونالدو اشتباه بوده است.به گزارش ورزش سه، کریستیانو رونالدو در سال ۲۰۱۸ با این هدف به یوونتوس پیوست که این تیم را در چمپیونزلیگ قهرمان کند و به شکوه گذشته برساند. اما این رویا همچنان به حقیقت نپیوسته و آنتونیو کاسانو معتقد است که یوونتوس در امضای قرارداد با دارنده پنج توپ طلای جهان فوتبال، مرتکب اشتباه شده است.

کاسانو گفت: «یوونتوس با او قرارداد امضا کرد تا قهرمان چمپیونزلیگ شود، اما نتایج آن‌ها با او بدتر از قبل شده است. آن‌ها بدون رونالدو هم اسکودتو را می بردند. این پروژه غلطی بود.»

کاسانو اضافه کرده است: « پیرلو همچنان به گلزنی ادامه می‌دهد چرا که به هر حال بلد است چطور این کار را بکند. او از چپ نفوذ می کند، توپ را با پای راست می گیرد و به دروازه شلیک می کند. ضربات سر او هم استثنایی هستند. پیرلو می‌خواهد که بازی را طراحی کند، به حریفان فشار بیاورد و بین خطوط بازی کند و این به آن معنا است که کریستیانو چندان نمی تواند در برنامه های پیرلو شرکت داشته باشد.»

او همچنین گفت: « به نظر من او بد عمل کرده است، مگر اینکه موفق به قهرمانی در چمپیونزلیگ شوند.»

رونالدوی ۳۶ ساله از زمان حضور در یوونتوس به همراه این تیم دو بار پیاپی قهرمان سری آ شده، دو قهرمانی در سوپرکاپ به دست آورده و همچنین در سال ۲۰۱۹ بهترین بازیکن سری آ نام گرفته است.

اما CR7 و یووه در دو فصل گذشته در چمپیونزلیگ در مرحله یک چهارم پایانی و یک هشتم پایانی حذف شده اند.

یوونتوس در فصل جاری نیز در دیدار رفت برابر پورتو در یک هشتم نهایی نتیجه را ۲-۱ واگذار کرد.

مطالب مرتبط