شادی ارلینگ هالند از برآورده شدن قول سانچو

ارلینگ هالند و جیدون سانچو؛ ستاره‌های بروسیا دورتموند، هر دو ممکن است در تابستان این تیم را به مقصد لیگ برتر ترک کنند، اما تا آن زمان دو ستاره سیاه و زردها از بازی کردن کنار یکدیگر در بوندسلیگا لذت خواهند برد.به گزارش ورزش سه، هالند پیشنهاداتی از منچسترسیتی و رئال مادرید دارد و گزارش شده که منچستریونایتد نیز مشتاق امضای قرارداد با سانچو است.

دورتموند شب گذشته موفق شد در غیاب هالند ۳-۲ لایپزیش را شکست دهد و این نتیجه نه تنها قهرمانی در بوندسلیگا را تقدیم بایرن مونیخ کرد، بلکه امیدهای دورتموند برای حضور در چمپیونزلیگ در فصل بعد را نیز زنده نگه داشت.

سانچو در این بازی دو گل به ثمر رساند و در حالی که تا آخرین دقایق کار با تساوی دنبال می شد، گل دقیقه ۸۷ سانچو پیروزی را برای دورتموند به ارمغان آورد.

هالند که این هفته به دلیل مصدومیت عضلانی تمرین هم نکرده بود و در این بازی غایب بود، از روی سکوها بازی هم تیمی هایش را تماشا کرد و پس از گلزنی سانچو به شدت به خوشحالی پرداخت تا عمق دوستی و رفاقت این دو جوان با استعداد دنیای فوتبال پیش چشم دوربین ها به نمایش دربیاید.

سانچو نیز پس از سوت پایان بازی گفت که به هالند قول گلزنی در این بازی را داده بود.

سانچو گفت: «سلام به هواداران دورتموند، این پیروزی از آن شما است. می دانم اینکه اینجا نبودید تا شاهد این سه امتیاز های عالی باشید خیلی سخت بوده است. هنوز راه زیادی برای رسیدن به چمپیونزلیگ در پیش داریم.»

پس از پایان بازی هالند خود را به زمین چمن رساند و سانچو را در آغوش گرفت و او را به خاطر دبل در این بازی تشویق کرد.

سانچو گفت: «مخصوصا به خاطر غیبت ارلینگ، من به او قول دادم که سه امتیاز این بازی را خواهیم گرفت. او پس از بازی به من تبریک گفت و این پیروزی را با من جشن گرفت.»

مطالب مرتبط