اطمینان مورینیو از تمدید قرارداد لورنزو پلگرینی

ژوزه مورینیو؛ سرمربی پرتگالی روم از تمدید قرارداد لورنزو پلگرینی اطمینان داده و گفته است که اگر قرارداد پلگرینی تمدید نشود، آدرس مدیر برنامه را پخش می‌کند.به گزارش ورزش سه، چندی پیش، اخباری در مورد حقوق سنگین تامی آبقراهام، بازیکنان جدید روم و تمایل دیگر بازیکنان از جمله لورنزو پلگرینی؛ هافبک ۲۵ ساله ایتالیایی به افزایش فراوان دستمزد در بحث تمدید قرارداد جدید منتشر شده بود. اما ژوزه مورینیو  این اخبار را تکذیب کرده و البته به شوخی اذعان داشت اگر قرارداد پلگرینی تمدید نشد، او آدرس مدیر برنامه این بازیکن را در اختیار مردم قرار خواهد داد.

سرمربی روم گفته است: « قرارداد جدید لورنزو پلگرینی؟ هر روزی که می گذرد به امضای قرارداد جدید او نزدیک تر می شویم. معمولاً برعکس است، اما در مورد لورنزو هیچ موضوع خاصی در این مورد وجود ندارد».

او افزوده است: « من به شدت خواهان حفظ این بازیکن هستم، باشگاه رم نیز علاقمند به ماندن پلگرینی است و خود لورنزو نیز دوست دارد اینجا به کارش ادامه دهد. به پایان خوب این داستان نزدیک شده ایم. اگرچه مدیر برنامه پلگرینی که سعی می کند بهترین تصمیم را برای بازیکن خود بگیرد، اما اگر قرارداد تمدید نشد، من آدرس مدیر برنامه این بازیکن را به شما و نشریات می دهم و از طرفداران دعوت می کنم به در خانه او بروند.»

او در ادامه گفته است: « پلگرینی کاپیتان ما است و سالها  در این تیم باقی خواهد بود. او باید کاپیتان امروز و فردا باشد، من مطمئن هستم که او قرارداد خود را تمدید می کند و می توانم بگویم او سال ها کاپیتان روم خواهد بود. مانچینی و برایان نیز دو کاپیتان دیگر باشگاه در آینده خواهند بود.»

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *