ناکامی بارسا در جذب هالند؛ ژاوی خشمگین است

عدم موفقیت بارسلونا در جذب ارلینگ هالند، ستاره نارویژی، عصبانیت بسیاری را برای این باشگاه ایجاد کرده و گفته می‌شود ژاوی هرناندز؛ سرمربی بارسا نیز از این رویداد خشمگین است.

منچسترسیتی روز سه شنبه ۲۰ ثور رسما خبر جذب هالند را با قراردادی پنج ساله را اعلام کرد و حالا پپ گواردیولا فرصت کار با یکی از بهترین بازیکنان سال‌های اخیر فوتبال اروپا را خواهد داشت.

این اتفاق در حالی رخ داد که مدیران بارسا به صورت جدی به دنبال جذب این بازیکن بودند و مذاکراتی را نیز با نمایندگان او و مینو رایولا؛ مدیر برنامه این بازیکن که به تازگی درگذشت، انجام داده‌بودند.

این اولین بار در چند ماه اخیر نیست که باشگاه بارسلونا در جذب هدفی که برای تقویت تیم‌اش در نظر گرفته ناکام می‌ماند؛ چرا که دوشان ولاهوویچ نیز که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به یوونتوس ملحق شد در فهرست این باشگاه قرار داشت.

انتقال هالند به سیتی به این معناست که بارسا باید تمام تمرکزش را روی جذب روبرت لواندوفسکی از بایرن مونیخ قرار دهد، اگرچه قهرمان بوندسلیگا تمام توان‌اش را به کار گرفته تا قرارداد این بازیکن را تمدید کند.

به نظر می‌رسد که بارسلونا حالا به نوعی به از دست‌دادن فرصت جذب بازیکنان بزرگ عادت کرده و دیگر از مدعیان اصلی خرید ستاره‌ها و نام‌های مطرح در دنیای فوتبال نیست.

ژاوی چند روز قبل در گفتگو با مارکا اظهار داشت: «این باعث تاسف است که ما توانایی رقابت نداریم.»

این مربی اسپانیایی امیدوار بود که بتواند با جذب بازیکنان بزرگ در تابستان پیش‌ رو، شرایط تیم‌اش را تا حد زیادی بهبود بخشیده و آن‌ها را آماده حضور در کورس قهرمانی فصل بعد لالیگا و همچنین لیگ قهرمانان کند؛ اتفاقی که حالا با توجه به شرایط فعلی بسیار بعید به نظر می‌رسد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *