شرایط بحرانی «زیدان» در آستانه ال‌کلاسیکو

قرار است رئال مادرید به‌زودی دیدارهای حساسی با رقیب دیرینه خود بارسلونا برگزار کند؛ اما این تیم دیگر ویروس فیفا شده و دو بازیکن اصلی‌اش در مصدومیت به‌سر می‌برند.

به گزارش آ.اس، زین‌الدین زیدان؛ سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید از شرایط پیش‌آمده برای تیمش راضی نیست. پس از تعطیلات بین‌المللی چندین نفر از بازیکنان او دچار مصدومیت شدند. آسیب‌دیدگی شاگردان زیدان در نزدیکی هفته مهمی که نقش کلیدی برای سفیدپوشان دارد متوقف نشده‌است. کهکشانی‌ها پس از دیدار شنبه هفته آینده برابر مایورکا قرار است در هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا به مصاف گالاتاسرای بروند و سپس ال کلاسیکو را برگزار کنند.
در واقع شاید به‌دلیل ویروس فیفا او دو نفر از بازیکنانش را از دست بدهد. یکی گرت بیل و دیگری لوکا مودریچ. این دو بازیکن هر دو در دیدار روز یکشنبه بین ولز و کرواسی که با تساوی یک – یک به پایان رسید، مصدوم شدند.

همچنین قرار است این هفته از هردوی آن‌ها آزمایشاتی گرفته شود؛ اما هر دو حداقل بازی آینده مقابل مایورکا را از دست خواهند داد. با این شرایط زیدان امیدوار است این دو را برای بازی لیگ قهرمانان اروپا در اختیار داشته‌باشد.

کروس سومین بازیکن زین‌الدین زیدان است که شرایطش کاملا مشخص نشده‌است. بازیکن آلمانی مقابل گرانادا محبور شد زمین را ترک کند و به همین خاطر نتوانست تیم ملی آلمان را برای دو بازی برابر ارجنتاین و استونی همراهی کند.

حضور هافبک مادرید در سه بازی بعدی تیمش بعید به نظر می‌رسد. در نبود این سه بازیکن، خامس رودریگز گزینه مناسب برای پوشش میانه میدان است. او با وجود داشتن مشکل جسمانی آماده بازی در ترکیب اصلی است.

مطالب مرتبط