کوتینیو در بارسلونا می ماند

فیلیپ کوتینیو؛ بازیکن برازیلی، باشگاه بارسلونا فصل بعد با پیراهن این باشگاه به میدان خواهد رفت.به گزارش افق و به نقل از اسپورت، فیلیپ کوتینیو در فصلی که گذشت به صورت قرضی در بایرن مونیخ بازی کرد و توانست با پیراهن این تیم قهرمانی در سه گانه فوتبال آلمان و اروپا را به دست آورد.

این بازیکن برازیلی مشتریان خوبی دارد و خبرهای زیادی درباره بازگشت او به لیگ جزیره به گوش می رسد که اما مدیر برنامه های ایرانی او تاکید کرد که بارسلونا به او نیاز دارد و به همین خاطر نوکمپ را در تابستان سال جاری ترک نمی کند.

کیا جورابچیان؛ مدیر برنامه‌های کوتینیو گفت: کوتینیو فصل بعد با پیراهن بارسلونا به میدان خواهد رفت و نوکمپ را ترک نخواهد کرد.

او ادامه داد: کومان سرمربی بارسلونا بعد از قهرمانی بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا با کوتینیو تلفنی صحبت و تاکید کرد که به او نیاز دارد. او گفت که منتظر بازگشتش از آلمان است.

کوتینیو در شکست سنگین بارسلونا برابر بایرن مونیخ به میدان رفت و توانست دو گل هم به ثمر رساند.

جورابچیان درباره این موضوع گفت: به هر حال کوتینیو در آن زمان بازیکن بایرن مونیخ بود و باید ماموریت خود را به بهترین نحو انجام می داد. همین باعث شد تا کومان هم به بازگشت او علاقه داشته باشد.

کوتینیو که در جنوری ۲۰۱۸ به بارسلونا پیوست و تا تابستان ۲۰۲۳ با این تیم قرارداد دارد. از آرسنال و تاتنهام به عنوان مشتریان جدی این بازیکن سخن به میان آمد اما ظاهرا بارسلونا قصد فروش این ستاره را ندارد.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *