والدانو: امباپه بارسلونا را منفجر کرد

خورخه والدانو؛ سرمربی و بازیکن سابق رئال مادرید، پس از شکست سنگین ۴-۱ شب گذشته بارسلونا برابر PSG، در مورد درخشش امباپه و آینده این ستاره جوان صحبت کرده است.به گزارش ورزش سه، خورخه والدانو شب گذشته و پس از نمایش درخشان PSG در نوکمپ، از عملکرد این تیم و به خصوص ستاره جوان پاریسی ها، کیلیان امباپه که موفق به هت تریک شد، تمجید کرد.

والدانو گفت: «او شخصیتی دارد که تمام توان و کیفیت خود را در بازی‌های مهم نشان می دهد. البته پاری سن جرمن امروز خیلی بیشتر از فقط امباپه بود. نیمه دوم بازی برای بارسا یک شکنجه واقعی بود.»

والدانو راجع به آینده ستاره جوان PSG افزود: «امشب امباپه بیش از همیشه از رئال مادرید دور است. او ممکن از درخواست ۳۰ میلیون یورو داشته باشد، همان حقوقی که نیمار می گیرد و فکر می کنم که فقط پاری سن جرمن می تواند این مبلغ را به او پرداخت کند.»

والدانو همچنین معتقد است که PSG هیچ دلیلی ندارد که لیونل مسی را به خدمت بگیرد: «به نظر من PSG در حال حاضر خیلی هم علاقمند نیست که امباپه را با مسی عوض کند. امباپه امشب معیار و مقیاس ارزش ها را تغییر داد.»

خورخه والدانو در ادامه ضمن مقایسه امباپه با ارلینگ هالند، اضافه کرد: «امباپه از هالند مهاجم کامل تری است، اما به نظر من رئال مادرید به مهاجمی مانند هالند احتیاج دارد. هالند ماریو کمپس قرن ۲۱ است.»

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *