تاتنهام برای فروش هری کین ۱۷۵ میلیون پوند قیمت تعیین کرده است

باشگاه تاتنهام در صورتی که هری کین درخواست جدایی بدهد، حاضر است با مبلغ ۱۷۵ میلیون پوند او را به فروش برساند.به گزارش ورزش سه، هری کین در چند فصل آخر درخشش بسیار خوبی در تاتنهام داشته و همین موضوع سبب شده تا باشگاه‌های بزرگی چون رئال مادرید، منچسترسیتی و چلسی به دنبال او باشند.

هری‌کین که قبل از این اعلام کرده بود به باشگاه تاتنهام وفادار خواهد بود، حالا با توجه فُرم ضعیف این تیم و ناکامی در کسب جام، در آستانه جدایی قرار دارد و گفته می‌شود که تابستان همین سال لندن را ترک خواهد کرد.

با این حال، نشریه « The Sun» ادعا می کند تاتنهام مانع پیوستن کین به باشگاه‌های دیگر لیگ برتر می‌شود و تصمیم ندارد ستاره تیمش را به رقبای مستقیم خود بدهد.

این باشگاه اما به رئال مادرید و یا هر مشتری احتمالی دیگر که خواستار جذب ستاره تیم شان باشند، اعلام کرده که در بدل ۱۷۵ میلیون پوند، مجوز جدایی او را صادر خواهند کرد.

هری کین که در این فصل برای تاتنهام ۲۲ گُل زده و ۱۵ پاس گُل نیز برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است، در حال حاضر به تبدیل شدن  بهترین گُلزن تاریخ باشگاه تاتنهام که با ۲۶۶ گُل در اختیار جیمی گریوز است، می‌اندیشد و نیاز دارد ۵۲ گُل دیگر به ثمر برساند.

این در حالی‌ست که در چند روز آخر بسیاری از ستاره‌های سابق دنیای فوتبال در مصاحبه‌های شان از این بازیکن خواسته بودند تا برای کسب عناوین قهرمانی، این تیم را کند و به یک باشگاه‌ مطرح بپیوندد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *