رئال مادرید به مصاف بایرن مونیخ می‌رود

تیم‌های فوتبال رئال مادرید و بایرن مونیخ قرار است در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می‌روند.

تیم‌های فوتبال رئال مادرید و بایرن مونیخ قرار است امروز سه‌شنبه، ۱۱ ثور در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می‌روند.

دور رفت مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا شامگاه امروز آغاز می‌شود و تیم فوتبال بایرن مونیخ میزبان رئال مادرید خواهد بود.

این دیدار در حالی برگزار می‌شود که هر دو تیم تمرکز خود را روی این بازی گذاشته اند.

بایرنی ها قهرمانی در آلمان را از دست دادند و شاگردان «ژابی آلونسو» در تیم بایرلوزکوزن موفق شدند تاج و تخت مونیخی ها را تصاحب کنند.

از سوی دیگر هم هرچند هنوز قهرمان لالیگا مشخص نشده است اما خیال رئالی‌ها به واسطه ۱۱ امتیاز اختلافی که از رقیب سنتی خود یعنی بارسلونا پیش هستند از بابت این عنوان راحت است و بعید به نظر می‌رسد خطری آنها را تهدید کند.

بایرن مونیخ در دو بازی رفت و برگشت و به سختی آرسنال را شکست داد و خودش را به این مرحله رساند؛ اما کار رئال مادرید برای رسیدن به این دور از بازی‌ها اصلا آسان نبود.

سفیدهای اسپانیا به سختی و در ضربات پنالتی منچسترسیتی را از گردونه رقابت‌ها کنار زدند تا در این مرحله حاضر باشند.

داوید آلابا  است ‏که  در  ماه  دسامبر  دچار  پارگی  رباط  صلیبی  شد  تنها  غایب  قطعی  رئال  مادرید  است.  در تیم رئال مادرید دنی کارواخال که در دیدار برگشت برابر منچسترسیتی با کارت زرد جریمه شد در دیدار امشب محروم است و نمی‌تواند به میدان برود.

مطالب مرتبط