تمدید امباپه با پاریس، خشم هواداران رئال را برانگیخت

کیلیان امباپه؛ ستاره جوان و فرانسوی قرارداد خود را با باشگاه پاری‌سن ژرمن تا سال ۲۰۲۵ تمدید کرد. این اقدام خشم شدید هواداران رئال مادرید را برانگیخته‌است.

کیلیان امباپه؛ مهاجم تیم فوتبال پاری سن ژرمن که قراردادش در پایان این فصل با پاریسی‌ها به اتمام می‌رسید تا سال ۲۰۲۵ در پاریس خواهد ماند.

این بازیکن سال گذشته نیز با پیشنهاد رئال مادرید مواجه شده‌بود؛ اما در نهایت تصمیم گرفت فصل جاری را نیز در پاریس بماند؛ اما حاضر به تمدید قراردادش با این تیم نشد.

ناصر الخلیفی؛ مالک قطری پاریسی‌ها به شدت به دنبال تمدید قرارداد مهاجم فرانسوی بود و شب ‌گذشته (۳۱ ثور) تیم فوتبال پاری سن ژرمن با انتشار ویدیویی خبر داد که قرارداد کیلیان امباپه با این تیم تا سال ۲۰۲۵ تمدید شده‌است.

امباپه این فصل موفق شده‌است، ۲۵ گل برای تیم‌اش به ثمر برساند و در صدر جدول گلزنان لوشامپیونه فرانسه قرار دارد.

بعد از شایعات مختلف در مورد پیوستن امباپه به رئال، در نهایت او قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن را تا سال ۲۰۲۵ تمدید کرد.

سرجیو سانتوس؛ خبرنگار مشهور اسپانیایی مدعی شده که پاریسی‌ها با ۳ قول عجیب، امباپه را راضی به ماندن کرده‌اند: تصمیم‌گیری درباره سرمربی، تصمیم‌گیری درباره بازیکنان و دریافت حقوق نجومی به عنوان پردرآمدترین فوتبالیست حال حاضر جهان.

هواداران رئال مادرید او را به عهدشکنی، وعده‌خلافی، پول‌پرستی و رفتار ریاکارانه برای استفاده از نام رئال برای دریافت امتیاز از پاری سن ژمن متهم می‌کنند.

گفته می‌شود او که از کودکی رؤیای پیوستن را به رئال را داشت، با این اقدام برای همیشه از دستیابی به رؤیای کودکی‌اش محروم شد و دروازه رئال مادرید به روی او بسته شد.

مطالب مرتبط