خشم هواداران از باخت انگلیس؛ ساوت‌گیت را اخراج کنید

هواداران تیم ملی انگلیس پس از شکست این تیم در برابر مجارستان، از عملکرد آن انتقاد کرده و خواستار برکناری گرتساوت‌گیت شدند.به گزارش ورزش سه، تیم ملی انگلیس شب گذشته در چارچوب رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا میزبان مجارستان بود و با نتیجه ۰-۴ برابر این تیم شکست خورد.

این بازی تا دقیقه ۷۰ تنها با یک گل به سود تیم مهمان دنبال می‌شد اما دریافت گل دوم از مجارستان باعث شد که شیرازه تیم انگلیس از هم پاشیده و این تیم دو گل دیگر هم در دقایق پایانی دریافت کند تا فشارهای روی آنها بیش از پیش افزایش پیدا کند.

آنها همچنین با اخراج جان استونز در این لحظات مجبور شدند که بازی را با یک یار کمتر از حریف و با ۱۰ بازیکن ادامه دهند تا شرایط دشوارتر باشد.

سه شیرها حالا با توجه به دو شکست برابر مجارستان و دو تساوی برابر ایتالیا و آلمان در قعر جدول گروه A3 قرار گرفتند تا فرصت صعود به مرحله نهایی این رقابت‌ها را از دست داده باشند.

این نتایج و خصوصا دو شکست متوالی برابر مجارستان خشم هواداران متعصب تیم ملی انگلیس را به دنبال داشت و آنها با انتشار پیام‎‌‌هایی در شبکه‌های اجتماعی و ترند کردن هشتگ مربوط به اخراج ساوت‌گیت با ۱۲ هزار توییت ناراحتی خود را ابراز کردند.

یکی از هواداران مدعی شد که ساوت‌گیت در حال هدر دادن یک نسل طلایی دیگر از فوتبال انگلیس است. او نوشت:« ساوت‌گیت هرگز شایستگی این پست را نداشت و هرگز عملکرد خوبی نداشت. صعود در یک تورنمنت نباید شما را گول بزند. ما نسل طلایی دیگری داریم که با حضور ساوت‌گیت هدر می‌رود. تو باید به خانه بروی گرت ساوت‌گیت.»

کاربر دیگری با اشاره به ستاره‌های حاضر در ترکیب انگلیس اظهار داشت:« هیچ کشور در جهان نباید این گروه از بازیکنان را با نتیجه ۰-۴ شکست دهد. مجارستان که هرگز نباید این توانایی را داشته باشد. همین حالا ساوت‌گیت را اخراج کنید.»

یکی دیگر از هواداران انگلیس نیز با طعنه به ساوت‌گیت نوشت:« این تیم می‌تواند قهرمان شود، این مربی نمی‌تواند.»

شکست ۰-۴ برابر مجارستان بدترین شکست تاریخ انگلیس پس از سال ۱۹۸۲ بود و روند این تیم در فاصله چند ماه تا آغاز جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باعث نگرانی هوادارانش شده اما بعید به نظر می‌رسد که اتحادیه فوتبال انگلیس تصمیمی برای اخراج این مربی داشته باشد.

استفان وارناک؛ بازیکن سابق لیورپول، در گفتگو با رادیو بی بی سی اظهار داشته است:« گزینه‌های دیگری وجود دارند که مطمئنا سازگاری بیشتری با این تیم دارند اما در هر حال من اطمینان دارم که گرت ساوت‌گیت امشب تحت فشار زیادی بود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *