مذاکرات چلسی و یووه؛ ماتیس دی‌لیخت به لندن می‌رود؟

رسانه‌های انگلیسی مدعی شده‌اند که مذاکرات برای انتقال ماتیس دی‌لیخت؛ میان چلسی و یووه به صورت رسمی آغاز شده و مدیران این دو باشگاه در حال صحبت پیرامون شرایط انتقال احتمالی او هستند.بر اساس گزارش‌ها، باشگاه چلسی به صورت جدی خواهان جذب ماتیس دی‌لیخت، مدافع هلندی یوونتوس، است.

به گزارش ورزش سه، خط دفاعی چلسی پس از جدایی آنتونیو رودیگر و پیوستن او به رئال مادرید و احتمال جدایی آندریاس کریستنسن با بحرانی جدی روبرو شده است.

توماس توخل فهرستی از بازیکنان و مدافعان مدنظرش را در اختیار مالکان و مدیران جدید این باشگاه قرار داده و از آنها خواسته که این تیم را برای فصل آینده تقویت کنند.

یکی از بازیکنان مدنظر این باشگاه ماتیس دی‌لیخت است که به نظر می‌رسد او نیز خیلی از شرایطی که در یوونتوس دارد راضی نیست و در صورت دریافت پیشنهاد مناسب حاضر به ترک این باشگاه است.

حالا رسانه‌های انگلیسی مدعی شده‌اند که مذاکرات برای انتقال این مدافع ملی‌پوش هلندی به استمفوردبریج به صورت رسمی آغاز شده و مدیران این دو باشگاه در حال صحبت پیرامون شرایط انتقال احتمالی او هستند.

این در حالی است که پیش از این چند رسانه ایتالیایی خبر داده بودند که موضع یوونتوس در این باره کاملا مشخص است چون آنها تصمیمی برای فروش دی‌لیخت ندارند و امیدوار هستند که او به حضورش در این تیم ادامه دهد.

با این حال باید به این نکته اشاره کرد که این بازیکن بند فسخ ۱۲۰ میلیون یورویی در قراردادش دارد و با این که چلسی احتمالا حاضر به پرداخت تمامی این مبلغ نیست اما شاید پیشنهادی نزدیک به ۱۰۰ میلیون بتواند مدیران یووه را برای فروش او وسوسه کند.

مذاکرات درباره تمدید قرارداد دی‌لیخت با یووه در چند هفته اخیر ادامه داشته اما به نظر می‌رسد که کسب دو عنوان چهارمی متوالی در دو فصل چندان رضایت او را جلب نکرده و این مذاکرات در حال حاضر به بن بست خورده است.

مطالب مرتبط