لالیگا از ثبت نشدن خریدهای بارسا هشدار داد

باشگاه بارسلونا با وجود عملکرد موفق در پنجره نقل و انتقالات تابستانی، همچنان با معضل جدی ثبت قراردادهای بازیکنانش روبه‌رو است.بر بنیاد گزارش‌ها، بارسا موفق شده است بازیکنان مدنظر ژاوی هرناندز را به‌خدمت بگیرد، اما شرایط مالی این باشگاه و سقف دستمزد پرداختی تعیین شده از سوی لالیگا باعث شده است که حالا آنها با مشکلی بزرگ در ثبت قرارداد این خریدهای جدید روبه‌رو باشند.

به گزارش ورزشه سه، یکی از دلایل معضلی که حالا بارسا با آن روبه‌رو شده این است که این باشگاه نتوانسته در فروش بازیکنانی که در فهرست مازاد قرار داشتند به‌درستی اقدام کند وهمین برای آنها دردسرساز شده است.

مدیران بارسا امیدوار بودند که بازیکنانی مانند ریکی پوچ، سرجینو دِست، ممفیس دیپای و مارتین برایثویت تا به حال این باشگاه را ترک کرده باشند و روی فروش و در نتیجه حذف دستمزد فرانکی دی‌یونگ هم حساب کرده بودند اما هیچ‌یک از این اتفاقات هنوز رخ نداده است.

از سوی دیگر، هزینه بالای بارسا برای جذب بازیکنانی چون روبرت لواندوفسکی، رافینیا و ژول کنده باعث شده است که لالیگا بیش از پیش روی شرایط آنها حساس شود و کار برای آنها سخت‌تر شود.

آنها در حال حاضر علاوه‌بر این سه بازیکن، باید قرارداد فرانک کسیه، آندریاس کریستنسن و عثمان دمبله را نیز به ثبت برسانند و گفته می‌شود که همچنان قصد دارند خریدهای دیگری را هم انجام دهند.

گفته می‌شود بارسا تنها دو راه برای حل این مشکل دارد. اول این که هرچه زودتر بازیکنانش را بفروشد تا فضای کافی در سقف دستمزد پرداختی را برای بازیکنان جدید ایجاد کند. راه دوم آنها این است که درصد بیشتری از حق پخش تلویزیونی سال‌های آینده را بفروشد تا بودجه‌اش را برای پرداخت دستمزدها اضافه کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *