امنیت ملی داکتر شفاخانه جمهوریت را از چنگ آدم‌ربایان آزاد کرد

ریاست عمومی امنیت ملی اعلام کرد که نیروهای قطعات خاص این ریاست در یک عملیات هدفمند، محب‌الله بارکزی؛ مسوول بخش عاجل شفاخانه جمهوریت را از چنگ آدم‌ربایان نجات داده و عاملان اختطاف او را هم بازداشت کرده‌اند.

ریاست عمومی امنیت ملی امروز در خبرنامه‌ای گفته‌است که عاملان اختطاف محب‌الله بارکزی از ناحیه هفدهم شهر کابل بازداشت شده‌اند.

این ریاست از آدم‌ربایان به نام‌های بلال، اسدالله، شیرشاه و ذکریا هزاره یاد کرده است و گفته‌است در جریان عملیات، ننگیالی، فیض‌الله و عبدالهادی نیز به ظن دست داشتن در ربودن مسوول بخش عاجل شفاخانه جمهوریت بازداشت شده‌اند.

بر بنیاد اطلاعات ریاست امنیت ملی، آدم‌ربایان ابتدا مسیر رفت‌وآمد محب‌الله بارکزی را رصد کرده و پس از ۱۰ روز وی را از ساحه تایمنی ربوده ‌بودند.

براساس معلومات امنیت ملی، بارکزی توسط آدم‌ربایان به محلی در ولسوالی پغمان و سپس در منطقه طاق ظفر این ولسوالی انتقال شده بود.

در اعلامیه امنیت ملی آمده است که این ریاست به مردم اطمینان می‌دهد هسته‌های شهری گروه‌های تروریستی و جنایت‌کاران را شناسایی کرده و به زودترین فرصت این گروه‌ها را بازداشت و یا از بین می‌برد.

این مسوول شفاخانه جمهوریت حدود ده روز پیش ربوده شده بود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *