رئیس رئال‌مادرید در یک فایل صوتی منتشر شده: رونالدو یک احمق مریض است

فلورنتینو پرز؛ رییس باشگاه رئال مادرید در یک فایل صوتی که از سوی یک رسانه آنلاین منتشر شده، از کریستیانو رونالدو؛ ستاره این تیم انتقاد کرده و گفته است، «او یک احمق مریض است».ال کونفیدانسیال که یک رسانه آنلاین است، روز چهارشنبه بار دیگر از فایل‌های صوتی‌ قدیمی‌ رونمایی کرد که در آن‌ها فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید به شدت از کریستیانو رونالدو و ژوزه مورینیو انتقاد می‌کند.

پس از انتشار انتقادات سال ۲۰۰۶ وی، مربوط به رائول و ایکر کاسیاس، اسطوره‌های باشگاه که پرز آن‌ها را به «کلاهبرداری» متهم کرده بود، این رسانه بار دیگر اظهارات قدیمی درباره مهاجم و مربی وقت پرتگالی تیم را منتشر کرد.

در این فایل صوتی، پرز درباره کریستیانو رونالدو می‌گوید: «او دیوانه است. این پسر احمق است، مریض است. فکر می‌کنید که این آدم عادی است اما اینطور نیست، در غیر این صورت این کارها را نمی‌کرد.» رونالدو بازیکن برجسته رئال مادرید در بین سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۸ بود.

او دیوانه است. این پسر احمق است، مریض است. فکر می‌کنید که این آدم عادی است اما اینطور نیست، در غیر این صورت این کارها را نمی‌کرد.

پرز همچنین به ژوزه مندس؛ مدیر برنامه‌ها رونالدو و ژوزه مورینیو؛ مربی این تیم بین سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ حمله کرده است.

رئیس باشگاه رئال مادرید درباره مندس گفته که « مندس از عهده رونالدو بر نمی‌آید همانطور که به مورینیو هم کاری ندارد. حتی برای مصاحبه. هیچ چیز. آن‌ها آدم‌هایی با غرور وحشتناک هستند.»

وی همچنین در این فایل صوتی افشا شده می‌گوید که هم رونالدو و هم مورینیو لوس شده‌اند و واقعیت را نمی‌بینند، در غیر این صورت می‌توانند پول بیشتری به دست آوردند.

پرز هر دو را غیر طبیعی توصیف می‌کند و می‌گوید: «حرف سر پول بسیار زیاد درباره حق پخش تصویر است. با آن شکلی که دارند و با آن سرسختی لجوجانه، بسیاری از مردم آن‌ها را دوست ندارد.»

این فایل صوتی جدید افشا شده از دو گفت‌وگوی مختلف است که در سال ۲۰۱۲ انجام شده بود.

پرز در بیانیه‌ای به افشای فایل‌های صوتی پاسخ داده و گفته که این‌ها جملاتی است که از متن اصلی خارج شده است. وی افشای این فایل صوتی را مرتبط با مسائلی که درباره سوپر لیگ به عنوان یکی از طراحان آن، عنوان کرده است.

رئیس باشگاه رئال مادرید هشدار داده که وکلای وی در حال بررسی اقدامات احتمالی درباره این فایل‌های صوتی هستند. وی مدعی شده که این فایل صوتی به‌طور مخفیانه از سوی یکی از روزنامه‌نگاران ضبط شده بود و سال‌ها سعی داشت تا آن را بفروشد، اما موفق نشده بود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *